Lektoriai

Prof. Rimvydas Jasinavičius

Žymus finansų ekspertas, verslininkas, dėstytojas ir konsultantas. Buvęs Lietuvos Respublikos pramonės ministras, Pramonininkų konfederacijos prezidentas, daugelio organizacijų valdybos narys, 178 išradimų ir publikacijų autorius.

„Savo gyvenime esu du kartus ypatingai stipriai paveiktas absoliutaus pinigų trūkumo – deficito. Pirmąjį kartą vaikystėje, pokario metais, kai mano tėvai dėl okupacinės valdžios politinių motyvų buvo atleisti iš valstybinio darbo pagal išsilavinimą ir patyrimą, ir mūsų keturių narių šeimai teko kelis metus Vilniaus mieste išgyventi be konkrečių pajamų šaltinių. Tai buvo sunkus mūsų išbandymas skurdu.

Antrą kartą panaši situacija nutiko jau ir mano šeimai, kai aš- pagrindinis 4 šeimos narių maitintojas irgi 1991 m. buvau atleistas  iš valstybinio darbo (Pramonės ministro pareigų), nesuteikiant man alternatyvaus įsidarbinimo pagal profesiją ir patirtį. Apie pusę metų, man būnant bedarbiu be jokios pašalpos, šeimai teko išgyventi ties skurdo riba, maitinantis iš nedidelės žmonos algos.

Tas lemtingas pusmetis iš esmės pakeitė mano mąstymą ir įsitikinimus apie asmeninius ir šeimos finansus. Nuo tada sau prisiekiau, kad nekartosiu esminės klaidos – savo ir šeimos finansinės būklės nesiesiu su samdomojo darbo prievole, o reikiamų pajamų šaltinius susikursiu ir valdysiu pats.

Taip 1992 m. gegužę su Amerikos verslininku sukūriau UAB „Bennet Distributors“, kuri, man dirbant jos generaliniu , per 12 metų išaugo iki vienos stambiausių privačių įmonių mūsų šalyje su daugiamilijoniniu kapitalu. ( Be jokių „privatizacijų“ ir valstybės pagalbos).

Tie 12 metų versle buvo labai rezultatyvaus mano finansinio išprusimo ugdymo mokykla ir įgytų gebėjimų išbandymo poligonu, kurių dėka šeimos finansinė būklė pagerėjo net keliomis pakopomis.

Sėkmingai pardavęs tą sukurto verslo sistemą, ne tik pasiekiau savo ir šeimos finansinę nepriklausomybę, bet ir turiu galimybę savo patyrimu dalintis su studentais ir su dirbančiais specialistais, ir su pradedančiais savo amatus bei verslus.  Naujos veiklos dėka tapau MRU profesoriumi,  Turtėjimo akademijos, o dabar – Asmeninių ir šeimos finansų akademijos įkūrėju bei vadovu. Kviečiu prisijungti prie mūsų ir siekti savo šeimos finansinės gerovės.“

Marius Jansonas

Marius Jansonas

Finansų srityje žinomas vardas ir sukaupta daugiau kaip 15 metų praktinė patirtis.

Marius dirbo didžiausiose draudimo kompanijose ir kredito įstaigose, vadovavo solidžioms komandoms. 2009 metais su bendraminčiais įkūrė nepriklausomą kreditų valdymo asociaciją žmonėms, norintiems gauti objektyvią informaciją ir naudingus patarimus svarbiausių finansinių sprendimų klausimais.

Marius vaqdovauja Finansų ir kreditų valdymp asociacijai, kuri padeda suprasti bankų, draudimo, pensijų fondų ir kitų rinkos žaidėjų finansinius produktus ir nesuklysti juos pasirenkant. Pagrindiniai asociacijos nariai yra asmenys ir šeimos kurie nori pasiimti ar jau turi būsto ir verslo kreditus.

Per savo karjerą Marius konsultavo tūkstančius žmonių ir šeimų, sudarė šimtus šeimos finansinių planų (SPVP), organizavo ir vedė daugiau kaip 200 seminarų ir konferencijų kuriose dalyvavo daugiau kaip 10 000 žmonių.

Per savo praktinės karjeros metus Marius padėjo žmonėms sutaupyti daugiau kaip 38 000 000 bankams mokamų palūkanų. Šiandien Marius savo vertingomis žiniomis dalinasi ir su AiSFA mokymų dalyviais.