ATSILIEPIMAI

 

 

Dėkoju prof. R. Jasinavičiui už naudingą ir malonų bendravimą bei jaunos kartos tobulinimą. 

Priežastis, kodėl nusprendžiau gerinti savo finansinį raštingumą yra paprasta. Norėjau išmokti valdyti finansus ir kad ilgainiui valiuta dirbtų už mane. 

Asmeninių ir Šeimos Finansų Akademija yra labai geras ir daug ką pasakantis pavadinimas. 

Apie ją sužinojau pradėjusi domėtis Turtėjimo Akademijos veikla, iš prof. R.Jasinavičiaus paskaitų Youtube, taip pat FIKVA organizuojamuose seminaruose. Visa tai paskatino mane dalyvauti.

Daug knygų esu perskaičiusi, bet tokio mąstymo pokyčio, kurį gavau po seminarų ciklo, nesitikėjau.

Pirmą kartą R. T. Kiyosaki knygą „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ perskaičiau prieš porą metų. Skaitant antrą kartą beveik pasibaigus paskaitoms, knygos turinio supratimas kardinaliai skiriasi.

Atkreipiau dėmesį į profesoriaus akcentuojamą mąstymą, finansinį raštingumą, savęs tobulinimą, taip pat pamirštą žmogišką kapitalą ir kitus svarbius dalykus. Galutinai įsitikinau, kad knygos ar internete pažiūrėta medžiaga negali pakeisti profesionalų seminarų. 

Po mokymų suvokiau, kad taip lengvai nereikia atiduoti savo pinigų. Susitvarkiau šeimos biudžetą, kaupiu finansinę pagalvę bei didinu pinigų srautą.

Aušra Skinder

 

 

Po šių seminarų pasiekiau dar gausesnių ir greitesnių finansinių rezultatų, sumažinau klaidų kiekį. 

Jau seniai stebiu nuolatinį valiutos perkamosios galios nuvertėjimą, naujų mokesčių įvedinėjimą ir nestabilią finansų požiūriu aplinką, didžiulės USD emisijos paleidimą į rinką nuo ~2019-2020 m. Natūraliai atsirado poreikis gilinti žinias ir ieškoti atsakymų į klausimus, kaip tam pasipriešinti, t.y. sukurti/turėti „imunitetą“ tokiems poveikiams/veiksniams, bei kaip įdarbinti ir/arba teisingai naudoti atliekamą/sukauptą neiššvaistytą valiutą.

Apie prof. Rimvydo Jasinavičiaus praktinius seminarus pamačiau Facebook’e. Dalyvavau įvadiniuose vebinaruose ir iškarto suvokiau Profesoriaus potencialą. Minčių dėstymas, nuoseklumas, medžiagos struktūrizavimas ypač sutapo su mano matymu ir įsitikinimais, kas vyksta šiuo laikmečiu. Nebeliko abejonių – tik dalyvauti,  gilintis, augti būtent su AISFA.

Mokymuose gavau atsakymus į daugelį ilgai „kabėjusių klausimų“. Ypatingai aiškiai sudėliota šeimos/asmeninio bankomato struktūra ir jo valdymo veiksmai, paskirstymas.  Aplinkos poveikių vertinimas (mokestinių sistemų, infliacijos, valiutos emisijos, perkamosios galios nuvertėjimo ir kt.) ir apsauga nuo tų poveikių bei pamatavimas, atskaitos taškų įsivertinimas (auksas ir pan.). Šeimos narių įtraukimas.

Nepaisant to, kad iki tol mąsčiau ir veikiau teisinga linkme, tačiau dėl nepakankamo finansinio raštingumo viską dariau iš nuojautos ir savo matymo matematinių skaičiavimų. Po šių seminarų pasiekiau dar gausesnių ir greitesnių finansinių rezultatų, sumažinau klaidų kiekį. Ypač svarbu buvo įsisavinti ir teisingai taikyti matavimus bei teisingus tų matavimų atskaitos taškus.

Mindaugas Petkevičius

 

 

Didelis Jums AČIŪ už misiją, kurią darote!

Jūsų finansinio raštingumo ugdymo mokymai keičia gyvenimą. Čia radau tai, ko ilgai ieškojau – sistemą, kaip organizuotis finansus!

Mano sužadėtinė pasakė: „Tvarkyti finansus dar niekada nebuvo taip paprasta“.

Finansinio ugdymo lygiai duoda puikias skaitines metrikas skaičiuoti kopimą link finansinės laisvės. Be to, Jūsų paradigma yra tai, ką mąsčiau, bet Jūs puikiai tai sudėjote į žodžius ir praktiką. Be galo naudinga mokėti apskaičiuoti kapitalo grąžą, suprasti infliaciją ir dar n dalykų kuriuos mokote.

Turim didelį alkį augti toliau, susikurti finansinę laisvę, o tuomet šviesti kitus.

Marius Čižiūnas

 

 

Jaučiamės praturtėję ir turime veiksmų planą, kaip toliau siekti finansinės gerovės.
Dėkojame!

Prof. Rimvydo Jasinavičiaus ir AiSFA finansinio raštingumo mokymai buvo vieni vertingiausių, svarbiausių ir kokybiškiausiai pateiktų, kokiuose tik teko dalyvauti.

Mokymuose dėstytos temos ir pateikta informacija, bendros diskusijos veikiausiai yra esminė kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, kurią būtina žinoti. Labai gaila, kad tiek daug siekiame, lekiame, dirbame, tačiau tiek mažai žinome ir gebame valdyti asmeninius finansus.

Po prof. R. Jasinavičiaus mokymų ciklo jaučiuosi žymiai geriau finansiškai išprususi. Sudėtingos frazės „infliacija, perkamoji galia, turto vertė, visuminis kapitalas, aktyvūs/pasyvūs ištekliai“ tapo suprantamos ir atpažįstamos realiame gyvenime.

Anksčiau sėkmės, saviugdos, pinigų valdymo knygos atrodė per saldžios, skirtos bendrai žmonių masei, nuo kurių kildavo net atmetimo reakcija. Tačiau profesorius sugeba taip taikliai ir aiškiai išdėstyti informaciją, kad įsisavinti gali kiekvienas žmogus, nepaisant jo profesijos, socialinės padėties.

Mokymai tikrai labai naudingi tiek mąstymo pokyčiams, tiek realiems finansiniams rezultatams pasiekti. 

Sorų šeima (Agnė Sorienė)

 

 

Mano kelias į šviesų rytojų!

Finansinio raštingumo mokymus pasirinkau, nes valdydamas savo ir savo šeimos finansus puikiai suvokiau, kad nei mokykloje, nei universitete tinkamų žinių neįgijau. Tėvų pavyzdys davė tam tikrus pamatus, bet man jų nepakako. Daugiau artimoje aplinkoje neturėjau iš ko pasisemti žinių.

Nemažiau reikšmės turėjo ir pažįstamų rekomendacijos, kurie jau ėjo šiuos mokymus ir labai teigiamai atsiliepė tiek apie mokymus tiek apie gaunamus asmeninius rezultatus, taikant įgytas žinias praktiškai. Todėl supratau, kad tai – mano kelias į tinkamą, pirmiausia, finansų formavimą, tada valdymą ir galiausiai – gausinimą per tinkamą investavimą.

Šie mokymai man iš tikro tapo pamatu į finansinį raštingumą, nes jie padėjo užpildyti finansines spragas, tinkamai suprantant finansinį žodyną. 

Mokymų struktūra ir aiškios formulės leido tinkamai susidėlioti šeimos biudžetą ir išmokti jį tinkamai valdyti.

Aiškūs algoritmai ir galimybė tiesiogiai bendrauti bei konsultuotis su profesoriumi atvėrė duris į investavimo pasaulį, kur investicijos iš tiesų gausina šeimos kapitalą ir leidžia užtikrintai žvelgti į ateitį.

Esminis šių mokymų skirtumas, lyginant su tuo ką matau rinkoje, kad jie apima visas esmines šeimos finansų valdymo sritis ir turi aiškią struktūrą, kaip perteikti žinias, kad visi besimokantys gautų tikrą vertę, kurią taikant gyvenime iš esmės neįmanoma atsidurti finansinėje duobėje.

Aš asmeniškai gautą vertę skaičiuoju šimtais procentų ir kas kartą, darydamas tam tikrus finansinius žingsnius (pasinaudojęs mokymu metu gautomis formulėmis bei algoritmais) gaunu teigiamus rezultatus, mintyse padėkoju ir sau, ir profesoriui, ir bičiuliams, kurie rekomendavo šiuos mokymus, nes tai tapo mano keliu į šviesų rytojų!

Mantas Kapočius

 

 

Po mokymų atsirado finansinio saugumo, stabilumo jausmas.

Blogėjanti ekonominė padėtis, infliacija, vienintelis pajamų šaltinis, abejonės dėl savo gerovės nulėmė mano sprendimą tobulinti finansinį raštingumą. Be to, domėjausi investicinio kapitalo valdymu.
Apie prof. Rimvydo Jasinavičiaus seminarų ciklą sužinojau per socialinius tinklus ir iškarto susidomėjau. O tuomet įvyko perversmas darbo suvokime. Po mokymų atsirado finansinio saugumo, stabilumo jausmas.
Vietoje nestovėsiu – toliau tobulinsiu savo finansinius gebėjimus. Artimiausiu metu planuoju pakartotinai peržiūrėti seminarų vaizdo įrašus. Didžiausias iššūkis finansiniam tobulėjimui bus žinių ir gebėjimų pritaikymas investavime. Žinau, kad man padės domėjimasis mokymais finansinio raštingumo tema.

Vida Ašmontienė

 

 

Gavau žinių, kaip viską galima ir reikia apskaičiuoti.

Prof. Rimvydo Jasinavičiaus praktinių seminarų ciklą pasirinkau dėl kelių priežasčių – FIKVA rekomendacijų, įspūdingos profesoriaus biografijos ir patrauklios kainos.

Šie mokymai pakeitė mano suvokimą apie investavimą. Dauguma dalykų, ką vadinau investavimu, pasirodo yra spekuliacija arba tiesiog pinigų skolinimas.

Po mokymų nustačiau, kokioje finansinėje situacijoje esu, ir žinau, ko reikia, kad galėčiau ją pagerinti. Svarbiausia, kad gavau žinių, kaip viską galima ir reikia apskaičiuoti.

 

Gediminas Jančys